"Mums tas ir jāizvairās no ceļa": Clippers zaudē trešo spēli pēc kārtas

Pirms viņi ceturtdienas vakarā pameta polsterēto ģērbtuvi Paycom centrā, viņu pirmssezonas titula meklējumu spožumu uz laiku aizēnoja 2:3 sākums, kad Clippers bija pārliecināts, ka ar nedēļu pirms sezonas nebija pietiekami, lai sāktu krist panikā. .
Tas viss un vēl vairāk tiek rūpīgi pārbaudīts pēc zaudējuma ar 118:110 pret Thunder, divu kāju komandu, kas, domājams, nākamvasar vadīs drafta loteriju.
Nav nekas neparasts, ka Clippers aizsargs Normans Pauels sezonu sāk lēni, taču komanda cer, ka viņš bez Kavi Lenarda spēs ātri mainīt situāciju.
Clippers un viņu veterāni savas trīs zaudējumu sērijas laikā ir mēģinājuši skatīties tālu tālumā un atzinuši, ka Kavi Lenarda statuss joprojām nav zināms un Markuss Moriss vecākais joprojām ir prom no komandas, sērojot par mīļotā cilvēka zaudējumu.
"Mums tas ir jāatbrīvojas pēc iespējas ātrāk," sacīja apsargs Redžijs Džeksons. "Es domāju, ka mūsu novecošanās un vairāku sezonu spēlēšanas skaistums ir tāds, ka zinām, ka mums ir atlicis daudz laika, tāpēc ne vienmēr esam panikā, bet mums ļoti jāatdod viss."
Džordžs sacīja, ka pēdējo četru dienu laikā viņš ir gulējis pie gultas, no rīta šaušanas treniņiem nav bijis vai nav bijis, un viņam joprojām ir 10 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles 31 minūtē. Viņš cer, ka viņa ilgstošākais ieguldījums būs, runājot pēc fakta un paužot komandas biedriem savas bažas par komandas treniņu intensitātes un koncentrēšanās trūkumu.
"Tā noteikti šobrīd ir prioritāte," sacīja Džordžs. “This is not an urgency, but the need to develop the right habits. We're not going to be perfect, there are always things we can do better every night, but in terms of what we need to start. Nevar pieļaut vienas un tās pašas kļūdas nakti no nakts, mums ir jāsāk veidot komanda, kāda mēs vēlamies būt, un jāsāk veidot šo komandu tagad.
Viņš turpināja, ka Clippers "atkārtojas" un pieļauj vienas un tās pašas kļūdas, pieļaujot pārāk daudz atlēkušo bumbu uzbrukumā (13, 21 Thunder), pārāk daudz rezultatīvu piespēļu (20, 31) un pārāk daudz komunikācijas barjeru. "Pī noteikti mums deva ziņu," sacīja Džeksons, kurš guva 18 punktus un izskatījās labākais šajā sezonā. “Mums jāturpina attīstīt labus ieradumus. Jūs zināt, ka tas ir maratons, bet mēs nevaram gaidīt pārāk ilgi, lai šis kuģis atgrieztos uz pareizā ceļa.
Pirmajā puslaikā "Clippers" atpalika par 18 punktiem, taču ar Džeksonu, Džonu Volu un Terensmanu priekšgalā otrā ceturtdaļa atsākās, samazinot rezultāta starpību un trešajā daļā izveidojot 7 punktu pārsvaru. Pirmo reizi šosezon visi aizsargi strādāja kopā, jo Normanam Pauelam neveiksmīgi iesākts bija Kenrihs Viljamss, kurš guva 21 punktu, realizējot 9 no 15.
Lūks Kenards no rezervistu soliņa guva 10 punktus. Mens guva 6 punktus, vairāk nekā viņš pats, bet Vols guva 17. Clippers pirmajā puslaikā Vola 11 minūtēs izvirzīja Thunder vadībā ar 17 punktiem. Vola otrās puslaika pārejas spēles bija tik nežēlīgas, ka NBA skauts, kurš skatījās spēli, teica, ka tā izskatās kā "vecais Džons Vols Vašingtonā".
Pēc tam, tāpat kā viņu daudzsološais sezonas sākums — 2:0, tas viss izjuka divu minūšu laikā, sērijā pēc kārtas tika pieļauta piezīme uzbrukumā, rezultatīva piespēle, otrais pārkāpums uzbrukumā, vēl viena piespēle, trešā kļūda uzbrukumā un caurlaides aizpildīšana. . .
Clippers dziļums ļauj viņiem pacelt Kawhi Leonard no soliņa un izspēlēt desmitiem sastāva kombināciju, vienlaikus koncentrējoties uz titula pretendentu veidošanu.
"Mums jāspēlē gudrāk," teica centrs Ivica Zubac, kura kontā 18 atlēkušās bumbas un 12 punkti. “Mums jāierobežo zaudējumi, jāuzlabo atlēkušās bumbas, krāsojums, aizsardzības rotācija.
"Nav nekāda iemesla, kāpēc mēs nevarētu šeit ierasties un uzvarēt šajās spēlēs, neatkarīgi no tā, kurš tiek izslēgts no spēles. Man šķiet, ka mēs vēl esam tālu no tā, ko vēlamies, bet šī joprojām ir piektā spēle, daudz laika.
Wall uzskatīja, ka komanda praksē parādīja, kādi viņi var būt, un uzsvēra to, ko viņš sauca par aizsardzības komunikāciju. Bet spēlē vārdi pazūd, kad uz tiem tiek rādīts pirksts.
"Vēl ir par agru, vēl 2-3 stundas, bet mums ir jājūtas steidzami... mūs nekad nevar apdzīt," sacīja Vols. "Lai kuru mēs liktu laukumā, mums vienmēr ir jābūt iespējai uzvarēt, es tam ticu un nedomāju, ka mums tas izdevās."
Kas ir Clippers pēc piecām spēlēm? "Es domāju, ka ar visu notiekošo ir grūti kaut ko saprast," sacīja treneris Tairons Liu. "Tagad ir grūti saprast."
Sagatavošanās rallijs, kas ir veltīts SoCal vidusskolas sporta pieredzei, piedāvā rezultātus, stāstus un ieskatu aizkulisēs par to, kas padara sagatavošanās vieglatlētiku tik populāru.

Izlikšanas laiks: Nov-01-2022