Clippers zaudējums Suns liek šaubīties par cerībām uz NBA čempiontitulu

Kavi Lenards un Pols Džordžs tuvojās viduslīnijai pirms svētdienas nakts starta Crypto.com arēnā, viens izturīgs, otrs gatavojās runāt. Clippers zvaigznes tika lūgtas uzrunāt skatītājus pirms komandas pirmās spēles, un Džordžs bija īss, kad Lenards pamāja ar galvu.
Kā redzams visu svētdienu, Clippers cīnījās, lai neatpaliktu no Fīniksas savā zaudējumā ar 112:95, un 2. spēlē Clippers bija jāatbild uz dažiem jautājumiem, pirms sapņoja par čempionātu.
Lai gan Redžijs Džeksons sāka savu trešo spēli pēc kārtas, trešo ceturtdaļu ar sākuma punktu atklāja Džons Vols, un Vols dažu minūšu laikā gandrīz panāca izlīdzinājumu Džeksonam.
Pols Džordžs finišēja ar 40 punktiem bez Kavi Lenarda un Džona Vola, un Clippers aizkavēja savu vēlo kulmināciju, izcīnot uzvaru pār Sakramento Kings.
Kā Clippers balansē, izmantojot savu sākuma centru Ivicu Zubaku ar biežumu, kad viņš tiek aizstāts ar mazāku sastāvu? Izmantojot tradicionālās lielās ripas visas spēles garumā, Fīniksa žņaudza "Clippers" pēc pirmā puslaika atlēkušajām bumbām, panākot 20 punktu pārsvaru, un tās iesācējs Deandrē Eitons vienu reizi veiksmīgi izrāva bumbu Džeksonam.
Varbūt vissvarīgākais ir tas, vai šis ir piemērs, kā ātri nogurst, vai arī Clippers neņem vērā trenera Tairona Liu starpsezonas norādījumus, ka, neskatoties uz visu savu talantu, viņi neatdos visu iespējamo, ja neatdos visu?
"Jūs nevarat sākt spēli tā, it īpaši, ja vēlaties sākt ar aizsardzības mentalitāti," sacīja Liu. "Nav nekāda attaisnojuma, ka mēs spēlējam pret aizmuguri. Visi spēlē aizmuguri. Mums jākļūst labākiem.
Džons Vols saka, ka jūtas labi fiziski un spēlē labi, “izņemot Šaka soda metienus”.
Clippers zaudēja neveiksmīgā pirmajā puslaikā, un Fīniksa otrajā puslaikā ātri noraidīja visus atspēlēšanās mēģinājumus, Devinam Bukeram esot vadībā ar 35 punktiem un 16 iespējām.
Tādā pašā veidā Džordžs kritizēja aizsardzību - viņš teica, ka aizsardzība ar bumbu ir sūc, un aizsardzība bez bumbas sūc.
Lenards aizvadīja savu otro spēli sezonā, kurā nospēlēja 21 minūti un guva 11 punktus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles, 7 punkti tuvu soda metienu līnijai. Vienu nakti pēc tam, kad Džordžs guva 40 39 minūtēs, pārspējot Sakramento, viņš spēlēja 34 minūtes un guva 16 punktus.
Džeksons 24 minūtēs nepalaidās garām, piecas reizes palaida garām un viņam bija divas rezultatīvas piespēles. Siena sāka sildīties uz sākotnējo līniju otrā puslaika sākumā, kad siena pārņēma balles apstrādātāju numur viens kopā ar Džordžu un Leonardu. Kādu nakti Wall ievērojamākais ieguldījums Sakramento starpniecības laikā bija malas padomnieks, kuru viņš sniedza Normanam Pauelam, kad sākuma ceturtdaļfināls bija 3 pret 18 sezonas sākumā, pirms sākuma sacīja Liu.
"Norms nebija apmierināts ar sevi, bet [Siena] runāja ar Normu un tikai sacīja: "Turpini spēlēt, turpini spēlēt," pirms spēles sākuma sacīja Liu.
“Ja jūs šaujat pareizi un agresīvi, viss ir kārtībā. Jūs nepalaidīsit garām katru šāvienu. ”
"Zini, mēs ar Maiklu Džordanu neizdarām katru šāvienu, vai zināt?" Lū Pauels teica. "Un mēs esam divi labākie pasaulē, tāpēc jums ir jāturpina, vai zināt?"
Pauels realizēja 4 no 9, dzirdot Liu ieteikumu palikt agresīvam, kas dažkārt darbojās — viņš atguva un neizmantoja Leonarda vieglo pāreju trešajā ceturtdaļā – dažreiz ne – mēģinot izvilkt bumbu. Nodeva Zubakam žņaugšanai.
Lou nevajadzēja pateikt sienai, lai turpinātu stumt. "Clippers" bija iedzinējos ar 11:0 un spēles pirmajās trīs minūtēs vārtus neguva, un, kad pirmajās astoņās minūtēs laukumā devās Vols, Bukers pārspēja "Clippers" ar 14:10, vēl vairāk palielinot "Suns" pārsvaru. .
Clippers dziļums ļauj viņiem pacelt Kawhi Leonard no soliņa un izspēlēt desmitiem sastāva kombināciju, vienlaikus koncentrējoties uz titula pretendentu veidošanu.
Siena nodrošināja trūkstošo rindu. Viņa pirmā piespēle bija nevainojama piespēle Džordžam. Viņa pirmais pārtraukums bija pilna laukuma skrējiens, Vols mēģināja piedabūt bumbu sev līdz viduklim un, neskatoties uz neveiksmi, bija drosmīgs. Vols nebija ideāls, viņš realizēja 1 no 5 soda metieniem, bet 7 no 12 metieniem guva 17 punktus.
Trešajā ceturtdaļā Lenards spēlēja 7 minūtes, turpinot savas pirmās spēles modeli uz rezervistu soliņa, kurā veica maiņas trīs daļās pa aptuveni 7 minūtēm katrā – no puslaika līdz pirmā puslaika beigām, pēc tam trešajā. puse. Aizvērt minūtes.
Sagatavošanās rallijs, kas ir veltīts SoCal vidusskolas sporta pieredzei, piedāvā rezultātus, stāstus un ieskatu aizkulisēs par to, kas padara sagatavošanās vieglatlētiku tik populāru.
Endrjū Grave ir Clippers pārspēt Los Angeles Times rakstnieku. Viņš pievienojās laikrakstam The New York Times pēc tam, kad Oregonas Universitātē bija aptverts amerikāņu futbols un vieglatlētika. Viņš ir Oregonas universitātes absolvents un uzaugis Oregonas piekrastē.

Izsūtīšanas laiks: 2022. gada 25. oktobris